Medya

Medyadan gelecek sorular için:

Allergan Aesthetics Kurumsal İletişim

Eposta

Telefon: | 0212 365 50 00

Medya mensubu değil misiniz?

Başvurulacak Kişilerin Listesi


Allergan Aesthetics hakkında

Bir AbbVie divizyonu olan Allergan Aesthetics, estetik alanında öncü ürünler ve markalar geliştirmekte, üretmekte ve paydaşlarının hizmetine sunmaktadır.

Allergan Aesthetics ürün portföyü yüz şekillendirme, vücut şekillendirme, tıbbi cihazlar, cilt sağlığı ve cilt kalitesi ürünlerini ve daha fazlasını içermektedir.
 
Medikal estetik alanında  yeniliği teşvik etmeye odaklanan araştırma ve geliştirme ekibiyle Allergan Aesthetics, pazardaki en kapsamlı ve güçlü bilimsel dayanağı olan ürünleri sunmak için çalışmaktadır.


AbbVie Liderlik Ekibi

Carrie Strom

AbbVie Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Global Allergan Aesthetics Başkanı

Carrie Strom Mart 2020'den bu yana AbbVie Kıdemli Başkan Yardımcısı ve  Global Allergan Aesthetics Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Biyografi

AbbVie Liderlik Ekibini Tanıyın


Medya Materyalleri

Aşağıdaki materyaller yalnızca ticari olmayan kullanım amacıyla indirilebilir.  Allergan Aesthetics materyallerinin her türlü kullanımı, her suret, biçim ve formatta Allergan Aesthetics yararına olacak ve yalnızca Allergan Aesthetics’in mülkiyetinde kalacaktır. Logolar ve görseller değiştirilemez. Tüm logolar boş bir alan içine yerleştirilmeli; başlık, metin, görsel ve basılı materyallerin dış kenarları gibi diğer unsurlardan ayrılmalıdır.

Basın mensubuysanız ve bu web sitesinde bulunmayan bir materyale ihtiyacınız varsa, lütfen bize buradan ulaşın. En kısa sürede size dönüş yapacağız.


Logolar

Görsele tıklayarak indirebilirsiniz


Görseller

Irvine, CA
Austin, TX
Madison, NJ
Westport, Ireland
Heredia, Costa Rica
Marlow, United Kingdom
Pringy, France